alt=""

درباره زست

طبق تحقیقات صورت گرفته نزدیک به 91 درصد از متخصصان و صاحب نظران صنعت تشک در دنیا تاثیر یک تشک سالم را بر سلامت جسم و روان فرد را تایید کرده‌اند.

محصولات زست با استفاده از علم و تکنولوژی روز توانسته تشک‌هایی تولید کند تا حمایت دقیق و نقطه‌ای از بدن و ستون فقرات فرد را همراه داشته و شکل گیری تشک متناسب با نقاط سبک و سنگین بدن صورت بگیرد تا یک فضای کاملا استاندارد و سالم را برای خواب فراهم میکند. شرکت زست عضو موسسه فناوری سیستم های فنربندی است که در آنجا میتوان پاسخ های مختلفی نسبت به سوالات طرح شده در این زمینه بدست آورد. با وجود رابطه های دوستانه با موسسات و شرکت های کلیدی و پیشرو در تحقیق و توسعه صنعت ، از آخرین دستاوردها بهره جسته و در تولید تشک های با کیفیت تر همراه  با تکنولوژی روز دنیا و بهره گیری از دستگاه‌ها و ماشین آلات مدرن و با استفاده از پرسنلی فنی و آموزش دیده، با شناخت دقیق از بازار روز و ارگونومی مناسب برای انسان اقدام کرده‌ایم . این مزیت‌ها باعث تمایز بزرگ تشک زست در مقایسه با دیگر مجموعه های مشابه شده است.

چرا زست؟

شرکت سهامی زست ایران نماینده انحصاری محصولات کالای خواب با برند زست می‌باشد. برند زست از برند‌های لاکچری و لوکس بازار اروپا می‌باشد. سیاست کلی زست تولید بهترین محصول با بالاترین استانداردهای موجود می‌باشد. شرکت زست نماینده انحصاری محصولات اسپرینگ ایر در ایران می‌باشد. امروزه به کیفیت محصول تولیدی کمتر توجه می‌شود و اکثر شرکت‌ها به دنبال درآمد بالاتر هستند.

هدف مادر شرکت تشک زست شامل بهره‌گیری از تجهیزات روز دنیا و با استفاده از کادر فنی با تجربه و عرضه بهترین محصول با حداکثر کیفیت و حداقل قیمت می‌باشد.

تلاش میکنیم با توکل به خداوند و با کمک همکاران شرکت رضایت مشتریان گرامی خود را فراهم کنیم. امیدواریم تمامی هم میهنان در ایران عزیزمان از بهترین‌ها بهره‌مند شوند.

واحد تحقیقات شرکت زست با تکیه بر دانش روز دنیا و تحقیقاتی استاندارد به درک درستی از اهمیت یک تشک در ایجاد خوابی سالم پی برده است.

درباره زست