درباره زست


با تشک زست، روی ابرها بخوابید

شرکت زست، تولیدکننده انواع تشک‌های طبی است که با داشتن سال‌ها سابقه در کشور آلمان فعالیت می‌کند. کارشناسان این شرکت پیشرو در زمینه کالاهای خواب، پس از تحقیقات بسیار بر روی عادات خواب افراد، تشک‌هایی استاندارد و مناسب تمامی افراد با شرایط فیزیکی مختلف را تولید و عرضه کرده‌اند.
به دنبال توسعه این شرکت، در تیرماه سال ۱۳۹۴، نمایندگی رسمی زست در ایران نیز فعالیت خود را آغاز نمود.
تشک‌های زست ارائه شده در ایران نیز با در نظر داشتن شرایط آب و هوایی ایران و مشکلات ارتوپدیک افراد تولید می‌شوند. همچنین این شرکت به واسطه رابطه نزدیک با شرکت‌های پیشرو در صنعت، از آخرین دستاوردها و تکنولوژی‌های روز بهره‌مند گشته و در تولید تشک‌هایی با کیفیت این دستاوردها را به کار بسته است تا مصرف کننده ایرانی از کالای خوابی مدرن و ایده‌ال نیز بهره‌مند شود.
با شروع فعالیت شرکت زست، به مرور زمان انواع تشک‌های این برند در سراسر ایران عرضه و به فروش رسیدند. در حال حاضر نیز تمامی محصولات این شرکت آلمانی، به طور مستقیم و توسط نمایندگان فروش ایران، در ۱۳ استان کشور عرضه می‌شود. هدف مدیران و تولیدکنندگان تشک زست، ارائه محصولی باکیفیت و مرغوب برای داشتن راحتی، آسایش و داشتن خوابی شیرین است.


چند سالی میگذرد که گروه تولیدی زست آلمان در ایران شروع به فعالیت کرده است. این شرکت پس از پژوهش و تحقیقات بسیار درباره کیفیت خواب در ایران به نتایج متفاوتی دست پیدا کرد. بی‌اهمیتی مصرف کننده ایرانی به استفاده از تشک سبب شده بود تا کیفیت خواب آنها از استانداردهای جهانی فاصله گیرد. زست در راستای بالا بردن سطح کیفی خواب، با توجه به انواع نیازهای شناخته شده‌ای همچون شرایط فیزیکی متفاوت، مشکلات ارتوپدیک افراد و در نظر داشتن تنوع شرایط آب و هوایی ایران، طراحی و تولید تشک‌های خود را آغاز نمود. همچنین این شرکت به واسطه رابطه نزدیک با موسسات و شرکت‌های پیشرو در صنعت، از آخرین دستاوردهای روز به خوبی آشنایی داشته و در تولید تشک‌های با کیفیت از آنها استفاده نموده است. کارشناسان ما شناخت دقیقی از نیاز افراد و بازار هدف ایران دارند و در تلاشند تا طرح‌ها و مدل‌هایی را عرضه نمایند که نیازهای فیزیکی افراد را در سطح بالایی پاسخگو باشد. در مجموع فعالیت‌های این شرکت موجب شده تا ساخت تشک‌های زست با آخرین متد و تکنولوژی روز، ماشین آلات مدرن و با پرسنل فنی و آموزش دیده، همراه باشد. در حال حاضر تمامی محصولات این شرکت آلمانی، به طور مستقیم و توسط نمایندگان فروش ایران، در ۱۳ استان کشور عرضه می‌شود.
هدف مدیران و تولیدکنندگان تشک زست، ارائه محصولی با کیفیت و مرغوب برای راحتی، آسایش و داشتن خوابی شیرین است.


برند زست، ارائه دهنده انواع تشک‌های طبی است. این تشک‌ها با آخرین تکنولوژی روز و مواد اولیه درجه یک ساخته می‌شوند. تمامی مدل‌ها از اصول ارگونومیک در طراحی بهره برده‌اند تا ساختار بدن در هنگام خواب و استراحت به خوبی حفظ شود.


اسپیرینگ ایر، یکی از برترین تولیدکنندگان تشک در آمریکاست. این شرکت از سال ۱۹۲۶ شروع به تولید تشک‌هایی متنوع کرد و تا به امروز نیز تولیدات آن به سراسر دنیا صادر می‌شود. شرکت زست، در کنار ارائه محصولات زست آلمان تشک‌های اسپیرینگ ایر را نیز در ایران عرضه می‌نماید.


خدمات پس از فروش از ۲ تا ۲۰ سال

در ۱۳ استانمشاهده نمایندگی‌های زست در ایران


لیست نمایندگی‌ها