تماس با ما

راه های ارتباطی

(بدون پیش شماره ) 1529

ساعت کاری : 9 صبح تا 5 عصر

پست الکترونیک : [email protected]

درباره زست

آخرین تشکی که می خرید!

شرکت زست، تولیدکننده انواع تشک‌های طبی است که با داشتن سال‌ها سابقه و با بکارگیری آخرین تکنولوژی‌های این صنعت، اقدام به تولید تشک‌هایی با آخرین استانداردهای جهانی می‌کند.

به دنبال توسعه این شرکت، در تیرماه سال ۱۳۹۴، نمایندگی رسمی زست در ایران نیز فعالیت خود را آغاز نمود.
تشک‌های زست ارائه شده در ایران نیز با در نظر داشتن شرایط آب و هوایی ایران و مشکلات ارتوپدیک افراد تولید می‌شوند. همچنین این شرکت به واسطه رابطه نزدیک با شرکت‌های پیشرو در صنعت، از آخرین دستاوردها و تکنولوژی‌های روز بهره‌مند گشته و در تولید تشک‌هایی با کیفیت این دستاوردها را به کار بسته است تا مصرف کننده ایرانی از کالای خوابی مدرن و ایده‌ال نیز بهره‌مند شود.

با شروع فعالیت شرکت زست، به مرور زمان انواع تشک‌های این برند در سراسر ایران عرضه و به فروش رسیدند. در حال حاضر نیز تمامی محصولات این شرکت، به طور مستقیم و توسط نمایندگان فروش، در بسیاری از استان‌های کشور عرضه می‌شود. هدف مدیران و تولیدکنندگان تشک زست، ارائه محصولی باکیفیت و مرغوب برای داشتن راحتی، آسایش و داشتن خوابی شیرین است.

زست

برند زست، ارائه دهنده انواع تشک‌های طبی است. این تشک‌ها با آخرین تکنولوژی روز و مواد اولیه درجه یک ساخته می‌شوند. تمامی مدل‌ها از اصول ارگونومیک در طراحی بهره برده‌اند تا ساختار بدن در هنگام خواب و استراحت به خوبی حفظ شود.

اسپرینگ ایر

اسپیرینگ ایر، یکی از برترین تولیدکنندگان تشک در آمریکاست. این شرکت از سال ۱۹۲۶ شروع به تولید تشک‌هایی متنوع کرد و تا به امروز نیز تولیدات آن به سراسر دنیا صادر می‌شود. شرکت زست، در کنار ارائه محصولات زست، تشک‌های اسپیرینگ ایر را نیز در ایران عرضه می‌نماید.

تشک زست
Logo
Shopping cart